Cem Adrian, Vartolu ile Saadet'in buluşmasına tanıklık edecek

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un yeni bölümünde sevilen müzisyen Cem Adrian, konuk oyuncu olarak izleyicilerle buluşacak. Ünlü müzisyen, Vartolu ile Saadet'in uzun zaman sonra ilk defa buluştukları sahnede yer alacak.

Cem Adrian, Vartolu ile Saadet'in buluşmasına tanıklık edecek

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur'a sürpriz bir isim daha konuk olacak. Nejat İşler'in "Çağatay Erdenet" karakteriyle diziye katılmasının ardından bu kez ünlü müzisyen Cem Adrian, yeni bölümde konuk oyuncu olarak izleyicilerle buluşacak.

VARTOLU İLE SAADET'İN BULUŞMASINA TANIKLIK EDECEK

Pazartesi günlerinin en çok izlenen ve konuşulan dizisi olan 'Çukur'un yeni yıl arasından sonra ekranlara gelecek ilk bölümünde sevilen müzisyen Cem Adrian konuk oyuncu olarak izleyicilerle buluşacak.

'Kalbim Çukurda'nın yanı sıra 'Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme', 'Sen Gel Diyorsun (Öf Öf)' ve 'Ela Gözlüm' gibi birçok şarkısıyla 'Çukur'un geçmiş bölümlerinde yer alan Adrian, Vartolu ile Saadet'in uzun zaman sonra ilk defa buluştukları sahnede yer alacak. Çekimler sırasında keyifli anların yaşandığı sette Adrian, Erkan Kolçak Köstendil ve Boncuk Yılmaz ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

'Çukur'un merakla beklenen yeni bölümü 13 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00'da Show TV'de ekranlara gelecek.

Cem Adrian, Vartolu ile Saadet'in buluşmasına tanıklık edecek

Kaynak: Bültenler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER